czerwca 12, 2018

Współpraca

Mam na imię Aleksandra. W maju 2017 postanowiła rozpocząć prowadzenie bloga www.mamanawypasie.pl . Buduję wokół siebie społeczność mam, z którymi dzielę się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami na temat szeroko pojętego macierzyństwa. Przedstawiam propozycje zabaw z dzieckiem i sposoby na problemy, z którymi boryka się każda mama. Pokazuję również innym mamom, że alergia i astma u dziecka nie jest niczym strasznym, można z tym normalnie żyć. 

Mama na wypasie może Ci pomóc, aby o twoim produkcie mówiło się dużo i długo! Wystarczy jeden mail, a sprawię, że Twój produkt będzie najbardziej pożądanym w parentingowym świecie!  Twój produkt będzie tym, który matki chcą dać swoim dzieciom.  Ojcowie kupują potomkom w tajemnicy przed żoną. Dzieci czekają na niego pod choinką, a chrzestni zbierają od dnia narodzin. Wreszcie będzie tym, od którego kompletowanie wyprawki zaczynają przyszłe mamy. 

Dzięki mnie Twój produkt stanie się rozpoznawalny, stanie się częścią życia rodziców i ich dzieci. Twoje zyski skoczą do góry, a Ty będziesz bardzo bogatym człowiekiem. Twoje pieniądze na Ciebie czekają. A ty nie zwlekaj i wyślij tylko jednego maila!


mail: kontakt@mamanawypasie.pl

Jestem również aktywna w social media. Mój profil na facebooku lubi 1200 osób, a ta liczka stale rośnie. Profil na Instagramie obserwuje 429 osób.

 zycja reklamy jest rozpatrywana indywidualnie. Posiadasz fajny produkt lub usługę przeznaczoną dla dzieci lub mam? Skontaktuj się ze mną. Mam sporo pomysłów na to,jak przedstawić innym Twój produkt lub usługę. Wspólnie możemy zdziałać coś ciekawego. 

Statystyki za okres 8.04.2018 - 07.05.2018

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobał Ci się tekst? Zostaw swój komentarz

Copyright © 2016 Mama na wypasie , Blogger